Skip to main content

Investičná skupina M-Market

Skúsenosti s jasnou víziou

Sme posadnutí robiť veci lepšie

Investičnú skupinu M-Market už 16 rokov vedie Marián Šufliarsky, za ktorého pôsobenia hodnota spoločnosti narástla viac ako tri a pol násobne.

Tvorí ju realitný holding Hyperion Real Estate, private equity holding Prometheus Equity, alternatívna investičná platforma so zameraním na hypercars Hyperion Cars  a Nadácia Hyperion.

Pracujte s nami
230mil. €

AKTÍV POD SPRÁVOU

1997

VZNIK SPOLOČNOSTI

25

ROKOV KONTINUÁLNEHO RASTU

Naše hodnoty

Usilovnosť

S usilovnosťou a vytrvalosťou sa dôkladne venujeme každému detailu našich projektov, aby sme klientom a partnerom priniesli vždy čo najlepšie výsledky.

Férovosť

Rovnosť je základom všetkého, čo robíme. Veríme v spravodlivé zaobchádzanie pre všetkých, podporujeme pracovisko, kde je každý hlas vypočutý a každá príležitosť dostupná.

Transparentnosť

Ceníme si otvorenú a úprimnú komunikáciu. Transparentnosť riadi naše kroky, budujeme tak dôveru a zodpovednosť voči našim klientom, zamestnancom a investorom.

Diverzita

Oslavujeme rozmanitosť, uvedomujúc si, že obohacuje naše nazeranie na svet a podporuje kreativitu. Ako v podnikaní, tak aj v internej kultúre.

Náš tím

Marián

Šufliarsky

Boris
Brozman

Lukáš

Gibaľa

Renáta
Mikušová Bieleková

Kariéra

Úspech je založený na úsilí talentovaných ľudí

Hľadáme dokonalosť a integritu v každom, kto sa pripojí k nám. Sme spoločnosť postavená na dlhodobých záväzkoch a lojalite, ktorá ich udržiava.