Skip to main content

Prometheus Private Equity

Pomáhame firmám rásť

Máme široké spektrum záujmov

Od roku 2012 sa angažujeme aj na trhu private equity. Náš záujem je široký, no pri výbere projektu sa vždy držíme pravidla, že musí byť zabezpečený skúseným projektovým manažérom s dlhoročným aktívnym pôsobením v danom segmente. V súčasnosti sa angažujeme v 15-tich rôznych projektoch s preinvestovaným kapitálom na úrovni viac ako 30 miliónov EUR.

Pracujte s nami
40mil. €

AKTÍV POD SPRÁVOU

15

projektov

5

rôznych biznis segmentov

Portfólio

TOPOS

1947
založená

9,77 mil. €
Tržby


TOPOS TOVARNÍKY patrí medzi tradičných strojárskych výrobcov na Slovensku. Firma je svojím zameraním orientovaná na dodávanie komponentov pre finálnych výrobcov strojov.

CONSTAHL

2020
V PORTFÓLIU

1,49 mil. €
Tržby


CONSTAHL s.r.o. patrí medzi popredných európskych výrobcov špecializovaných technologických kontajnerov a oceľových konštrukcií pre priemyselné využitie.

GA DRilling

2008
založená

+20
INVENTIONS


Geotermálna energia na dosah. Spoločnosť GA Drilling sa špecializuje na geotermálnu energiu a, ktorá chce svojou technológiou doslova zmeniť svet.

SEAK

1988
založená

2,30 mil. €
Tržby


Technické riešenie spoločnosti SEAK prinieslo technológiu riadenia osvetlenia, ktorá nepotrebuje nič okrem elektrických káblov. Lacné riešenie, použiteľné všade na svete.

EROBOT

2018
založená

42 000 €
Tržby


Neustále zvyšujúce sa požiadavky na životnosť a bezporuchovosť robotických zariadení, vrátane zjednodušenia údržby týchto zariadení boli hlavným impulzom pre vznik tejto spoločnosti.

PENOVÝ RAJ

2013
založená

Lokalita
SR, ČR

87
BOXOV

PENOVÝ RAJ je sieť samoobslužných auto umývacích staníc. Prioritou je poskytovať klientom vysokokvalitné služby v oblasti starostlivosti o čistotu interiéru a exteriéru áut.

KINO STAR

2015
založená

Lokalita
ZVOLEN, LUČENEC

6
kinosál

KINO STAR je moderné 3 sálové multikino.
Je plne digitalizované s pohodlnými sedadlami. Kinosály sú klimatizované. Vo foyer sú k dispozícii bufety s bohatým sortimentom.

MOJA SRDCOVKA

1925
HISTÓRIA

Lokalita
BA, BB, ZV, LC

6
prevádzok

Rodinná tradícia Mojej srdcovky história siaha až do roku 1925. Gelateria a cukráreň, ktorá Vám prirastie k srdcu.