Naša činnosť
Na prenájom

Veľký Krtíš - KOCKA

SNP, s.č. 468
Podlahová plocha
2 999 m2
Zastavaná plocha
945 m2

Ak máte záujem o prenájom, alebo informácie o tejto nehnuteľnosti stačí vyplniť náš krátky formulár a my Vám do 24 hodín odpovieme.

Informácie o nehnuteľnosti

V objekte sa nachádza voľný nebytový priestor na prenájom. Voľný priestor je zobrazený v pôdoryse.

Dňa 25.11.2013 sme otvorili naše štvrté obchodné centrum KOCKA. Cieľom architektonického návrhu bolo nájsť pôvodné tvaroslovie objektu s využitým výrazových prostriedkov súčasnosti. Akcent nárožia ako takého je transformovaný do formy vystupujúceho kubusu. Práve tento prvok svojim vystúpením snaží kopírovať existujúcu uličnú čiaru. Na poschodí sa tak vytvoril otvorený priestor. Úlohou parteru ako takého je komunikovať a práve preto bolo potrebné otvoriť ho smerom k pešej zóne. Z tohto dôvodu je veľká časť konštrukcií riešená v skle, jednotlivé prevádzky situované do exteriéru majú možnosť využiť i časť exteriéru.

Objekt je situovaný v centre mesta (počet obyvateľov 12 411) na ulici SNP (absolútne centrum). Lokalizácia objektu zaručuje komfort nákupu pre zákazníkov. Celková plocha objektu (podlažia + suterén) je 3 067,93 m2. Priestory, okrem potravín CBA, sú variabilné a prispôsobiteľné požiadavkám partnerov. Termín zahájenia výstavby bol 1.marec 2013. Práce na rekonštrukcii objektu trvali 7 mesiacov. Pre viac informácii o projekte KOCKA vo Veľkom Krtíši kliknite sem.

Budova je momentálne plne obsadená.