Naša činnosť
Na prenájom

Modra - KOCKA

Dukelská, s.č. 940
Podlahová plocha
2 261 m2
Zastavaná plocha
2 513 m2

Ak máte záujem o prenájom, alebo informácie o tejto nehnuteľnosti stačí vyplniť náš krátky formulár a my Vám do 24 hodín odpovieme.

Informácie o nehnuteľnosti

V roku 2014 bol objekt kompletne zrekonštruovaný. V objekte sa nachádza jeden nebytový priestor na prenájom.


Nehnuteľnosť sa nachádza v užšom centre mesta Modra, v obchodno + obytnej časti mesta, v atraktívnej lokalite na rohu Dukelskej a Vajanského ulici na juhovýchodnom okraji sídliska Modra-Stred. Objekt je montovaný železobetónový skelet s dvomi nadzemnými podlažiami a čiastocným podpivničením, zastrešená plochou strechou. Stavba slúži výlučne prevádzkovým účelom, v objekte sú zriadené predajné priestory a priestory občianskej vybavenosti a služieb.

Objekt bol daný do užívania v roku 1974.

Zrekonštruovaná budova mala otvorenie 9. septembra 2014. Výrazná časť konštrukcie je riešená v skle, na poschodí je priestor, ktorý ponúka priehľad a výhľady z vyššej perspektívy do okolia. Na poschodí sa nachádza sedem prenajímateľných priestorov. Tieto prevádzky sú prístupné návšteníkom hlavným trojramenným schodiskom s preskleným výťahom s bezbariérovým prístupom. Na prízemí sú okrem predajne potravín ešte 3 prenajímateľné priestory so vstupmi z hlavnej uličnej fasády. Objekt slúži obyvateľom mesta Modra ale aj občanom priľahlých oblastí.

Spoločnosť HYDRA Vám ponúka odstúpenie zabehnutej prevádzky, jedná sa o peknú a štýlovo zariadenú kaviareň s detským kútikom.

https://reality.bazos.sk/inzerat/81051397/PREDAM-DETSKU-HERNU-KAVIAREN.php