Aktuality

Rekonštrukcia v Starej Ľubovni

Pôvodný obchodný dom v Starej Ľubovni známy ako Vabec prechádza rozsiahlou rekonštrukciou, ktorej výsledkom bude otvorenie v poradí už deviateho lokálneho OC KOCKA.

Budova na Levočskej ulici č. 336 v Starej Ľubovni prechádza od apríla tohto roka kompletnou rekonštrukciou. Cieľom je vytvoriť  komfortné lokálne nákupné centrum, ktoré bude spĺňať kritériá súčasného dizajnu a architektúry. Nahradí tak, morálne i technicky zastaraný pôvodný obchodný dom.

OC KOCKA Stará Ľubovňa je dvojpodlažná budova so suterénom. Je situovaná vo veľmi dobrej lokalite vzhľadom na centrum mesta. Výrazným novým prvkom rekonštruovaného objektu bude fasáda, a to v dizajne typickom pre ostatné už realizované obchodné centrá KOCKA. Na prízemí bude viacero prenajímateľných priestorov prístupných priamo z ulice. Ďalšie komerčné priestory budú na druhom podlaží. Objekt zahŕňa aj doplnkové priestory ako sklady a technické miestnosti. Rekonštrukciou nákupného centra sa zabezpečí využívanie priestorov nájomníkmi aj zákazníkmi vo vyššom štandarde. Otvorenie je naplánované na október 2017.